فرصت خرید نفیس تا 60 % تخفیف

درباره ما

مجموعه چرم نفیس از سال 1388 به صورت تک فروشگاه و با اسمی متفاوت فعالیت خود را در شهر مشهد آغاز کرد. با تغییر سیاست ها و خط مشی مجموعه، از سال 1390 با نام چرم نفیس مشهد با دایرکردن دو شعبه همزمان در برج تجاری آلتون به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه در طول مدت زمان فعالیت خود توجه ویژه به ارائه محصولات چرم طبیعی در قالب کیف، کفش، البسه و... با تنوع بالا و کیفیت مناسب داشته است.

چشم انداز و برنامه توسعه

باتوجه به تحولات ساختاری، انجام زیرساختهای لازم، تحقیقات میدانی و تنوع محصولات، این مجموعه فعالیت زیر ساختی جهت توسعه شعب را در سال 1397 آغاز کرد و اقدام به ایجاد  شعب در نقاط استراتژیک شهر مشهد نمود. در حال حاضر پنج شعبه فعال در شهر مشهد، یک شعبه در تهران و یک شعبه در اصفهان، درحال خدمت رسانی به مشتریان می باشند.

ویژگی محصولات

تنوع مدل و سبک، تنوع رنگ، زیبایی و کیفیت محصول از مشخصه های بارز یک محصول چرمی می باشد. این مجموعه از بدو تاسیس تمام توان خود را در تولید کالایی با مشخصات ذکر شده به کار گرفته تا بتواند نیازهای مشتریان را در تهیه کالای چرمی از لحاظ تنوع و کیفیت مرتفع نماید. یکی از ایرادات اساسی در کالای چرمی تنوع محصول از لحاظ سبک و مدل در سطح بازار می باشد و مطابق نظرسنجی ها و گفتگوهای شفاهی صورت گرفته با مشتریان، اکثر مشتریان از کمبود تنوع در محصولات چرمی اظهار نارضایتی می نمایند. این مجموعه ایجاد تنوع در محصولات را سرلوحه کار خود قرار داده و در طول مدت فعالیت خود بر این موضوع تاکید داشته و خواهد داشت. در حال حاضر مفتخر است که تا حدود زیادی توانسته تنوع محصولات را به خصوص در انواع کفش زنانه و مردانه ایجاد نماید و پاسخگوی نیاز مشتریان در این زمینه باشد.