فرصت خرید نفیس تا 60 % تخفیف
پوشاک چرم مردانه

دسته بندی ها

دستکش

کاپشن

کت

پافر

اور کت


مشاهده بیشتر

پوشاک مردانه چرم

پوشاک چرمی به عنوان یکی از جذاب ترین کالاهای چرم مردانه مورد اقبال آقایان و خانم هاست. کت ها و کاپشن های چرم طبیعی نقش زیادی در ایجاد استایل شیک و جذاب برای آقایان و خانم ها دارند. چرم نفیس همواره تلاش نموده تا با عرضه پوشاک متنوع به لحاظ رنگ و طرح بتواند نیاز مشتریان شیک پوش را برطرف نماید.

 

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به پوشاک خود اهمیت می‌دهید به شما تبریک می‌گوییم. اولین و مهم‌ترین مسئله‌ای که در برخورد اول به مخاطب شما منتقل می‌شود نوع پوشاک و استایلی است که انتخاب می‌نمایید. حتی اگر با طرف مقابل صحبتی نکنید لباسی که انتخاب می‌کنید تأثیر خود را خواهد گذاشت.

 

نکات مهم هنگام خرید پوشاک مردانه

اگر شما هم مشتاق خرید یکی از انواع پوشاک چرمی مردانه شده‌اید باید نکات زیر را در هنگام خرید در نظر داشته باشید:

  • جنس چرم را بررسی کنید، چرم طبیعی از پوست‌ حیوانات گوناگونی تهیه می‌شود به همین دلیل دارای طرح‌ها و رنگ‌های متفاوتی است. برخی از این چرم‌ها نازک و بعضی دیگر ضخیم هستند شما باید نه تنها در نوع چرم طبیعی که انتخاب می‌کنید دقت نمایید بلکه مطمئن شوید که محصول شما از چرم اصل تهیه شده و تقلبی نیست. برای این انجام کار روش‌های متفاوتی وجود دارد اما بهترین و مطمئن‌ترین آنها خرید محصولات چرمی از فروشگاهی معتبر و شناخته شده است.

 

  • به سایز پوشاک چرم مردانه چرم توجه کنید، در صورت امکان در هنگام خرید پوشاک چرمی به سراغ سایزهایی نیم تا یک سایز کوچک‌تر از اندازه خود بروید. چرم اصل و طبیعی به حرارت بدن انسان حساس است و به ‌اصطلاح جا باز می‌کند. به همین دلیل اگر شما لباس را یک سایز کوچک‌تر بگیرید و لباس پس از مدتی افزایش سایز داشته باشد، باز هم فرم آن در هنگام پوشیدن حفظ می‌شود.

 

  • تمیزی دوخت‌ها، فرم قرارگیری دکمه یا زیپ و حالت جیب‌ها نیز باید مورد بررسی قرار گیرد. اگر هر کدام از این موارد دارای حالت نامتقارنی هستند یعنی کیفیت لباس خوب نیست.

 

  • قد لباس‌های چرمی را باید با توجه به استایل خود انتخاب کنید. پوشاک چرمی از نظر قدی به دو دسته بلند (ارتفاع آن‌ها تا زانو می‌رسد) و کوتاه (ارتفاع آن تا کمر است) تقسیم می‌شوند. شما می‌توانید بر اساس استایل یا سلیقه خود یکی از انواع کت‌های چرمی را انتخاب کنید. به طور کلی می‌توان گفت که کت‌های چرمی بلند برای موقعیت‌های رسمی و کت‌های چرمی کوتاه نیز برای استایل‌های روزانه مناسب هستند.

 

  • در هنگام خرید محصولات چرم مخصوصاً کت چرمی باید به استایل و فرم بدنی خود توجه کنید. مدل دوخت، برش‌ها و مدل جیب کت باید با فرم بدنی شما تناسب داشته باشد. همین موارد جزئی است که استایل شما را بیش از پیش زیبا می‌کند.

 

  • آستر لباس نیز بر کیفیت پوشاک چرم مردانه چرم تأثیرگذار است بنابراین توصیه می‌شود در زمان خرید به تمیز بودن دوخت آستر و جزئیات تولید آن دقت کنید. رنگ آستر باید متناسب با نوع و رنگ چرم بوده و ضخامت خوبی داشته باشد.

 

  • رنگ مناسب را برای چرم انتخاب کنید، بسیاری از افراد این نکته مهم را در نظر نمی‌گیرند. طیف رنگی لباس‌های چرمی بسیار گسترده است و در میان آن‌ها رنگ‌های جذاب و منحصربه‌فرد عسلی، مشکی، قهوه‌ای، سفید و زرشکی محبوبیت بیشتری دارند. با این تنوع بالا کار برای مشتریان سخت می‌شود به همین دلیل باید به اصول اولیه ترکیب رنگ توجه کنیم. اگر می‌خواهید  محصولات چرمی با رنگ درست را انتخاب کنید تنها سه راه پیش روی خود دارید: اول اینکه استایل مونوکروم یا یک رنگ را انتخاب کنید. دوم هم استفاده از ترکیب رنگ‌های مختلف است، دقت کنید که در این حالت رنگ‌ها باید با یکدیگر تناسب داشته باشند. اگر هم اهل ریسک هستید و استایل‌های کژوال را می‌پسندید از رنگ‌های متضاد استفاده نمایید.

 

 انواع لباس چرم مردانه در یک نگاه

پوشاک چرم مردانه دارای دسته بندی های جذابی مانند کاپشن چرم، دستکش، پافر، اورکت و کلاه هستند که در مورد هر یک به صورت مختصر می خوانیم:

کاپشن چرم: کاپشن چرم مردانه یکی از آن محصولاتی است که ارزش خرید بالایی دارد. این کاپشن به عنوان یک پوشاک چرم مردانه با هر لباس دیگری هماهنگ شده و استایلی رسمی، غیررسمی و کژوال را ایجاد می‌کند. استفاده از کاپشن چرم مردانه مختص یک رده سنی یا قشری خاص نیست و  اگر از آن درست مراقبت نمایید، سالیان زیادی می‌توانید از آن استفاده کنید به همین دلیل است که می‌گوییم این محصول ارزش خرید بالایی دارد. از محبوب ترین مدل های کاپشن چرم، می توان به کاپشن چرمی مدل خلبانی و مدل موتور سواری اشاره کرد.

دستکش چرم: شیک بودن و در عین حال کارآمد بودن دستکش چرمی ویژگی است که نمی توانید در هر لباسی پیدا کنید. با خرید دستکش چرم استایل شیکی خواهید داشت و البته قابلیت ست شدن با سایر لباس های چرمی را نباید از قلم انداخت.

کلاه چرم: با خرید یک کلاه چرم مردانه، شما نه تنها یک اکسسوری مد روز به کمد لباس‌هایتان اضافه می‌کنید، بلکه سرمایه‌گذاری‌ای بلند مدتی خواهید داشت که قابلیت ست شدن با بسیاری از تیپ‌ها و استایل‌ها را دارد.

 پافر: . پافر چرم مردانه بیشتر شبیه یک بادگیر است اما به خاطر آستری که دارد بدن را گرم نگه می‌دارد. این پوشاک چرم مردانه مناسب مناطق بادخیز و کوهستانی است و به صورت ضد آب تولید می‌شود. وزن کم پافر مردانه مزیتی است که نمی توان هنگام خرید از آن چشم پوشی کرد.