این شهر نفیس می پوشد.
کفش چرم مردانه

کفش چرم مردانه


کفش مردانه چرم

 کفش مردانه چرم

مشتریان گرامی چرم نفیس قبل از خرید کفش مردانه این مطلب را مطالعه کنید! اگر می‌خواهید کفشی مناسب و راحت را انتخاب کرده و تا مدت‌ها از آن استفاده کنید باید با انواع مدل‌های آن آشنا باشید و بدانید که هر کدام مناسب چه موقعیت و استایلی هستند.

:.در میان کفش‌هایی که برای آقایان طراحی می‌شود، کفش‌های چرمی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند و می‌توانند استایل شما را متحول کنند. در چرم نفیس میتوانید انواع کفش  چرم مردانه را خریداری کنید:.

 

کفش چرم کلاسیک مردانه

از خرید کفش چرم کلاسیک مردانه هرگز پشیمان نخواهید شد! مهم نیست چقدر برای خرید یک کفش مردانه کلاسیک هزینه می‌کنید بلکه می‌توانید تا سال‌ها از آن بدون کوچک‌ترین عیب و نقصی استفاده کنید. دوام و ماندگاری این مدل کفش بسیار بالا است و با هر نوع استایل رسمی هماهنگ می‌شود و جلوه‌ای ویژه به آن می‌بخشد. کفش های چرم مردانه کلاسیک بدون بند هستند.

 

کفش چرم آکسفورد مردانه

اگر می‌خواهید کفشی بخرید که هرگز از مد نمی‌افتد کفش چرم مردانه آکسفورد بهترین انتخاب برای شما است. استفاده از کفش آکسفورد در یک استایل رسمی با کت و شلوار از انتخاب های همیشگی افراد شیک پوش می¬باشد. پس اگر می‌خواهید با یک تیپ رسمی در جمع بدرخشید فقط کافی است یک جفت کفش آکسفورد مردانه را با کت و شلوار بپوشید. کفش های اکسفورد بندهای ساده و نازکی دارند و پاشنه آنها نسبتا کوتاه می باشد.

این کفش به دلیل تنوع در طراحی و رنگ محصولات به خوبی با هر رنگ و سبکی در استایل رسمی و اداری هماهنگ می‌شود.

 

کفش چرم لوفر مردانه

 کفش چرم  لوفر مردانه به عنوان کفش¬های راحتی و جهت مصارف روزمره قابل استفاده می¬باشند. با استفاده از این کفش می‌توانید ساعت‌ها بدون احساس پادرد و خستگی فعالیت کنید. زیره های به کار رفته در این کفش ها معمولا حالت انعطاف پذیری دارند تا حس خوشایندی برای شما ایجاد کنند.

 

کفش مردانه هشت ترک

کفش مردانه هشت ترک (hashtrag) ابتدا در ایرلند و اسکاتلند طراحی و تولید شده است. این سبک کفش از دیرباز طرفداران زیادی در کشور ما دارد. وجود سوراخ¬هایی بر روی کفش که جنبه تزیینی دارند از مشخصه های بارز این سبک کفش می باشد. شما می‌توانید در استایل رسمی خود از  کفش مردانه هشت ترک  استفاده کنید.

 

کفش چرم اسنیکر مردانه

اکثر مدل‌های کفش مردانه که تا اینجا به شما معرفی کرده‌ایم بیشتر مناسب استایل رسمی بوده‌اند با این وجود ما در فروشگاه اینترنتی ... برای کسانی که به دنبال کفش راحتی مناسب استایل اسپرت می‌گردند نیز کفش چرم اسنیکر مردانه را ارائه کرده‌ایم. کفش های اسنیکر معمولا برای افرادی که سبک اسپرت دارند پیشنهاد می شود. جهت انتخاب کفشی راحت برای مصارف روزانه و تیپ اسپرت می¬توانید از این سبک کفش ها استفاده کنید. این سبک کفش معمولا در انتخاب¬های افراد جوان و نوجوان وجود دارد.

 

صندل چرم مردانه

صندل چرم مردانه نوعی پوشش برای پا است که به صورت روباز طراحی می‌شود و وزن بسیار کمی دارند. برخی از صندل‌های چرمی در قسمت مچ بندی دارند که راه رفتن با آن‌ها را آسان‌تر می‌کند. در مدل‌های دیگر نیز بندی وجود ندارد و قسمت جلوی پا پوشیده می‌شود. این مدل در فصول گرم سال یا مناطق گرمسیر استفاده می‌شود.

 

بوت چرم مردانه

آقایان محترم قبل از شروع فصل سرما به فکر محافظت از پاهای خود در مقابل برف و باران و حفظ استایل خود باشید. بسیاری از افراد در سنین پایین‌تر از بوت‌های اسپرت استفاده می‌کنند اما اگر شما می‌خواهید استایل رسمی خود را داشته باشید و از پای خود در برابر سرما محافظت کنید ما به شما بوت چرم مردانه را توصیه می‌کنیم.

این بوت‌ها را هم می‌توانید با کت و شلوار بپوشید و هم ترکیب آن‌ها با استایل اسپرت و شلوار لی زیبا می‌شود. به همین دلیل یکی از پرفروش‌ترین محصولات چرم مردانه است. ارتفاع این کفش مردانه به گونه‌ای است که به خوبی از ساق پا محافظت کرده و مانع از ورود رطوبت ناشی از برف و باران به داخل کفش می‌شود.

از طرفی خود چرم هم عایق خوبی در برابر سرما است و نوع بافت آن مخصوصاً اگر از چرم طبیعی در تهیه کفش مردانه استفاده شده باشد، به خوبی پا را گرم می‌کند.