این شهر نفیس می پوشد.
کفش چرم زنانه

کفش چرم تخت زنانه


کفش چرم تخت زنانه

کفش چرم تخت زنانه چیست؟

مشتریان گرامی در جریان باشید که کفش ها بر اساس نوع و ارتفاع پاشنه خود در انواع مختلفی دسته بندی می شوند. یکی از کفش های بسیار پرطرفدار کفش چرم تخت زنانه از سری محصولات کفش چرم زنانه است که اصلاً پاشنه نداشته و زیره آن را به صورت صاف طراحی شده است.

 این کفش ها با وجود راحتی و سبکی بیش از اندازه ممکن است در طولانی مدت به سلامت پا یا کمر شما آسیب وارد کنند به همین دلیل توصیه می شود که در هنگام استفاده از آنها به نکات مهم زیر توجه کنید:

 • برای فعالیت هایی که بیش از 8 ساعت به طول می انجامد این نوع کفش انتخاب نکنید. بنابراین کفش چرم تخت زنانه مناسب محیط های کاری و فعالیت های روزانه نیستند.
 • این کفش ها را برای تفریحات کمتر از ۲ الی ۳ ساعت خود به کار ببرید.
 • پیشنهاد می کنیم که بیشتر از ۲ تا ۳ روز در هفته از کفش تخت استفاده نکنید.
 • بهتر است در طول سال از کفش های استاندارد استفاده کنید و مصرف کفش تخت را به دوره های ۲ تا ۳ ماهه محدود نمایید.

ویژگی های کفش تخت چرم زنانه

در این قسمت می خواهیم ویژگی های کفش تخت چرم زنانه را به شما مشتریان عزیز معرفی کنیم:

 1. همانطور که در قسمت قبل به آن اشاره شد کفش تخت می تواند به پا و کمر آسیب بزند ولی اگر در داخل آن از کفی های نرم طبی دارای بالشتک استفاده شود این آسیب به کمترین حد ممکن می رسد، همچنین پا در آن احساس راحتی بیشتری خواهد کرد.
 2. از آنجایی که این کفش به صورت تخت طراحی شده است ممکن است ضربه و شوک حاصل از راه رفتن را به پا منتقل کند به همین دلیل در آن از لایه میانی ضد شوک استفاده می شود.
 3. از آنجایی که این کفش مناسب فصول گرم سال مانند بهار و تابستان است بهتر است رویه آن قابلیت تنفس داشته باشد تا پا در آن عرق نکند
 4. از آنجایی که کفش تخت چرم از مدل های راحتی کفش های زنانه است، آستری نرم و قابل انعطاف برای تولید آن انتخاب می شود.
 5. زیره این کفش را از موادی منعطف و باکیفیت می سازند تا در هنگام استفاده از آن احساس ناراحتی نکنید. اگر در هنگام استفاده از کفش تخت صدای می شنوید نشان دهنده آن است که زیره آن خشک و غیر قابل انعطاف است.
 6. حذف پاشنه در این مدل کفش، وزن آن به مقدار بسیار زیادی کاهش پیدا می کند و این امر سبب راحتی بیش از اندازه کفش چرم تخت می شود. 
 7. در هنگام خرید دقت کنید که زیره دارای شیار باشد تا از لیز خوردن شما بر روی سطوح صاف جلوگیری شود.

قیمت خرید کفش تخت چرم زنانه

قیمت خرید کفش تخت چرم زنانه با توجه به نوع چرم مصرفی، کیفیت دوخت، جنس زیره، نوع یراق آلات مصرفی و برندی که آن را تولید می کند تعیین می شود. شما می توانید زیباترین و خاص ترین کفش های تخت چرم زنانه را از مجموعه چرم  نفیس تهیه کنید. کیفیت محصولات این مجموعه تضمین شده است. شما میتوانید کلیه محصولات چرم زنانه را از این فروشگاه تهیه کنید.