این شهر نفیس می پوشد.
کیف چرم زنانه

کیف آرایشی چرم زنانه


کیف آرایشی چرم زنانه

وسایل آرایشی همواره مورد پسند اغلب بانوان زیباجو هستند، در کنار این ضرورت، دغدغه حمل و نگهداری از آن‌ ها نگران کننده است. چرم نفیس با محصولی متمایز این مشکل را رفع نموده است.

کیف آرایشی چرم زنانه یک اکسسوری کوچک است که مورد استفاده خانم ها قرار می گیرد. جنس این کیف از چرم بوده و در بازار بیشترین فروش مربوط به این کیف چرم زنانه است. درست است که کیف آرایشی با  چرم طبیعی کمی گران قیمت تر بوده اما در طولانی مدت به صرفه و به نفع جیب شما خواهد بود. سایز کیف های آرایشی معمولا کوچک است زیرا داخل آن خرت و پرت نخواهید گذاشت و فقط چند تا رژ لب، کرم، مام و … در آن گذاشته می شود.

خانم ها با انتخاب یک کیف آرایشی چرم زنانه مناسب با داشتن بخش‌ های مختلف، لوازم آرایش خود را با نظم درون کیف قرار دهند. 

انواع کیف آرایش زنانه 

یکی از نیاز های اصلی هر خانومی که نیازمند لوازم آرایش‌ی است کیف آرایشی چرم محسوب می‌ شود. این مدل کیف در انواع و طرح‌ های مختلفی در بازار موجود هستند. اگر شما باید کیف لوازم آرایشی را به دانشگاه یا سرکار ببرید و در واقع آن را همه جا با خودتان به همراه داشته باشید، باید کیف سایز کوچکی را انتخاب کنید که هنگام جا به جا کردن برای شما اذیت کننده نباشد.

لذا هنگام انتخاب فقط به طرح و مدل کیف توجه نکنید بلکه باید به مقدار لوازم آرایشی که دارید دقت داشته باشید. این کیف‌ ها علاوه بر حما لوازم ضروری میکاپ روزانه شما از آسیب رساندن به آن ها نیز جلوگیری می کنند. در ادامه شما را با انواع کیف آرایشی چرم زنانه از سری محصولات چرم زنانه آشنا می کنیم:

کیف آرایشی چرم سایز مینی

این مدل کیف آرایشی مناسب استفاده روزانه و حمل در هر موقعیتی است. برای افرادی که شاغل هستند یا باید در طول روز از لوازم آرایش کم استفاده کنند، بسیار مناسب است. این نوع کیف را هم می توانید درون کیف اصلی خود قرار دهید و هم می ‌تواند به صورت اکسسوری به کیف وصل شود. اگر قصد آویزان کردن کیف آرایشی را دارید حتما از کیف‌ هایی که ظاهر زیبا دارند استفاده کنید تا استایل شما را خراب نکنند.

کیف آرایشی سایز متوسط

 کیف لوازم آرایشی با سایز متوسط برای مهمانی ‌ها و مسافرت ها مناسب بوده زیرا حجم مناسبی دارد و این موضوع باعث می‌ شود تا مقادیر مناسبی از لوازم آرایش مورد نیاز خود را در کیف قرار دهید. این کیف ‌ها گنجایش تقریبا 10 قلم لوازم آرایش را بدون تغییر در سایز و خرابی دارد.

کیف لوازم آرایش چند طبقه بزرگ

کیف آرایشی بزرگ برای مسافرت ‌های طولانی مدت و افرادی که قصد نگهداری لوازم آرایش را در خانه دارند مناسب است. این کیف ‌ها برای گریمورها و آرایشگران ضروری است و در هر طبقه آن می توان لوازم آرایش خاصی را قرار داد. این مدل کیف آرایشی چرم زنانه دارای بدنه ای محکم است تا لوازم آرایش آسیب نبینند. 

کیف های آرایشی جیبی

کیف ‌های نوع جیبی به دلیل کوچک بودن در جیب لباس جا می ‌شوند و به علت نام آن ها کیف جیبی است. معمولا از جنس پارچه یا پلاستیک بوده و با زیپ و دکمه بسته می شوند. برای استفاده روزانه و قرار دادن دو الی سه قلم لوازم آرایش ضروری مناسب هستند.

کیف لوازم آرایش صندوقی یا مسافرتی

کیف آرایشی مسافرتی به دلیل داشتن محفظه محکم به نوع صندوقی نیز معروف هستند. این کیف ‌ها برای ارسال لوازم آرایشی عروس مناسب بوده و بسیار جادار و محکم هستند. یکی از ویژگی ‌های مهم این دسته از کیف ‌های آرایشی، طبقه بندی بودن است. در واقع در این کیف برای نگهداری هر قلم از لوازم آرایشی جای مخصوص وجود دارد و لوازم کاملا تفکیک شده هستند. 

کیف های منعطف زیپ‌دار

این دسته از کیف های آرایشی چرم ظاهری شبیه کیف ‌های دستی دارند اما ویژگی مهم آن ها دسته بندی شده بودن است. این موضوع باعث شده تا علاوه بر قابلیت استفاده به عنوان کیف آرایشی به عنوان کیف دستی نیز کاربرد داشته باشند. 

کیف آرایشی کیسه‌ ای

کیف ‌های ارایشی از نوع کیسه ای، از جمله کیف ‌های بسیار کم جا هستند که به طور عمودی از بالا باز می ‌شوند. یعنی کیف چندین تا خورده تا کم حجم شود و بعد درب آن بسته می ‌شود. 

کیف آرایشی چمدانی

کیف آرایشی چمدانی از نظر ظاهری بسیار شبیه به کیف صندوقی است. تفاوت این دو نوع کیف در نحوه باز شدن و دسترسی به وسایل و جنس دیواره آن است. کیف ‌های صندوقی دیواره ضخیم ‌تر و محکم تری دارند و این موضوع باعث می شود تا برای مسافرت مناسب ‌تر باشند. 

 کیف آرایش زنانه مناسب کدامست؟ 

پیدا کردن یک کیف آرایشی چرم زنانه کار چندان سختی نیست و شما با توجه به آن چه در ذهن خود دارید می توانید انتخابی مناسب را داشته باشید. شما بهتر از هر شخصی می دانید که چه تعداد لوازم آرایشی دارید و به چه میزان فضا برای نگهداری آن ها نیاز دارید. اگر لوازم آرایش شما زیاد هستند نمی‌ توانید کیف کوچکی برای آن ‌ها انتخاب کنید، پس کیفی با سایز بزرگ تر انتخاب کرده که هنگام گذاشتن لوازم آرایش در آن، دفرمه نشود و حالت زیبای خود را از دست ندهد.

علاوه بر سایز کیف ‌ها، معمولا کیفی توسط خانم ها انتخاب می شود که جنس خوبی داشته باشد. همچنین فرض کنید هنگام سفر تمامی لوازم آرایش شما با اسناد و پاسپورت و مدارک در یک فضا باشند! چه افتضاحی به بار خواهد آمد. اگر از کیف لوازم آرایش استفاده کنید از یک سر گردانی بزرگ نجات خواهید یافت.

قیمت خرید کیف آرایش چرم زنانه

با افزایش روز افزون قیمت لوازم آرایش یکی از مواردی که باید حتما رعایت شود، نگهداری از آن ها است. در نتیجه نیاز به یک کیف لوازم آرایش دارید تا تمامی وسایل در آن بدون مشکل جا شوند. قیمت این مدل کیف ها بر اساس سایز، طرح و جنس متفاوت بوده و باید هنگام خرید به اصل یا تقلبی بودن جنس آن دقت کنید.

کیف آرایشی چرم زنانه موجود در سایت چرم نفیس تولید شده از چرم طبیعی بوده و مورد پسند اکثر بانوان است. کیفیت کیف لوازم آرایشی این فروشگاه دارای ضمانت بوده که اطمینان خاطر شما را در پی دارد. تنوع در رنگ بندی محصولات چرم موجود در چرم نفیس باعث شده تا خانم ها بتوانند با هر نوع استایلی محصول مورد نظر خود را خریداری کنند.